Пропонуємо пройти тест для визначення Вашого рівня володіння українською мовою як іноземною. Зверніть увагу: це не є офіційним визначенням рівня, а лише рекомендацією, на якому рівні Вам доцільно вивчати українську мову.
Тест складається із двох частин:
Аудіювання.
Лексико-граматичний тест.
Зверніть увагу на важливі деталі:
Аудіо файл можна прослухати лише двічі (підряд або з часовим інтервалом), після цього він стане недоступним;
Ви маєте обмежений час для проходження кожної частини, після цього Ваші відповіді не будуть зараховані.
You have already completed the quiz before. Hence you can not start it again.
Quiz is loading...
You must sign in or sign up to start the quiz.
You have to finish following quiz, to start this quiz:
Results
0 of 10 questions answered correctly
Ваш час:
Time has elapsed
Ви досягли 0 з 0 балів, (0)
Рекомендований рівень вивчення української мови - А1А2В1В2С1
Аудіювання0%
Лексико-граматичний тест0%
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Answered
Review
Question 1 of 10
1. Question
1. До Європи шоколад вперше привіз:
Вірно
Невірно
Question 2 of 10
2. Question
2. Італійці вперше:
Вірно
Невірно
Question 3 of 10
3. Question
3. Є такі основні види шоколаду:
Вірно
Невірно
Question 4 of 10
4. Question
4. Львів’яни почали їсти шоколад:
Вірно
Невірно
Question 5 of 10
5. Question
5. П’яте міське Свято шоколаду відбулося:
Вірно
Невірно
Question 6 of 10
6. Question
6. На арт-майстерні діти могли зробити з шоколаду:
Вірно
Невірно
Question 7 of 10
7. Question
На Святі було…
Вірно
Невірно
Question 8 of 10
8. Question
Вставте на місці пропусків слова з дужок у відповідній формі.
Наше місто велике і гарне, тут багато (0) нових будинків (нові будинки). Ми живемо біля (1) (парку) (парк), це поруч із (2) (центром) (центр). Моя сестра займається (3) (гімнастикою) (гімнастика), а брат часто відвідує (4) (бібліотеку) (бібліотека).
Недалеко від нашого дому є університет (5) (імені) (ім’я) Івана Франка. (6) (Моїм батькам) (Мої батьки) подобається тут гуляти, бо в університеті вони познайомилися.
Вірно 6 / 6Points
Невірно / 6 Points
Question 9 of 10
9. Question
Вставте на місці пропусків дієслова в теперішньому часі.
Я дуже (0) люблю (любити) свою сестру, але ми з нею часто (1) (сваримося) (сваритися). Вона не (2) (купує) (купувати) продукти, не (3) (виносить) (виносити) сміття, не (4) (миє) (мити) посуд, не (5) (прибирає) (прибирати) своїх речей. Мої друзі (6) (кажуть) (казати): «Чому ти не (7) (скаржишся) (скаржитися) батькам? Як ти з нею (8) (живеш) (жити)?». Але мені (9) (подобається) (подобатися) жити з сестрою, бо вона дуже весела і завжди (10) (робить) (робити) життя цікавим!
Вірно 10 / 10Points
Невірно / 10 Points
Question 10 of 10
10. Question
Виберіть з дужок слово, яке підходить за змістом.
Мобільний телефон надійно (0) увійшов(увійшов / заліз / забіг) у наше життя, змінивши наше ставлення до часу . За (1) (допомогою) (участю / допомогою / владою) мобільника ми можемо скорочувати відстані: якщо нам потрібно поговорити з людиною, не потрібно (2) (чекати) (вартувати / охороняти / чекати) довго – взяв мобільний телефон і говори скільки завгодно.
Першим поговорив по мобільному телефону співробітник компанії , яка їх (3) (випускає) (виводить / випускає / допускає). Він здійснив перший (4) (дзвінок) (дзвінок / дзвін / вигук) в 1973 році, перебуваючи на одній з вулиць Нью-Йорка. Подзвонив він своєму конкуренту і (5) (похвалився) (поскаржився / похвалився / потурбувався), що говорить по мобільному, стоячи на вулиці. Цей телефон став через десять років прототипом першого мобільника, який можна було (6) (придбати) (причепити / придумати / придбати) в магазині. Найперший у світі смартфон з'явився двадцять років (7) (потому) (за тим / потому / потім), тобто в 1993 році. Вага телефону становила біля 500 грамів. В ньому, крім звичайних функцій (8) (спілкування) (суперечки / ствердження / спілкування), була ще читалка електронної пошти, календар з інтерактивним розкладом, адресна книга і багато інших функцій. На жаль, разом з новими технологіями приходять і нові (9) (хвороби) (злочини / спроби / хвороби): телефонофобія (10) – (страх) (страх / радість / біль) приймати або здійснювати дзвінки з мобільного; номофобія – це страх людини опинитися поза зоною доступу або ж взагалі без телефону в руках; фрігенсофобія – це страх, викликаний тим, що телефон може нашкодити мозку людини.