Школа-2020, Львів

Реєстрація / Registration

Міжнародна літня школа україністики «Крок до України» у Львові – це чудова можливість вивчити українську мову, поглибити свої знання з української культури, весело і цікаво провести час у чарівному і неповторному Львові у колі нових друзів.
Організатор школи – Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» (МІОК).
Запрошуємо до участі студентів, науковців, дослідників та всіх, хто зацікавлений у вивченні української мови і культури.

У літній школі «Крок до України» Вас чекає:

Інтенсивний курс української мови
Двотижнева програма тривалістю 40 годин, яка передбачає вивчення української мови на початковому, середньому або високому рівні відповідно до результатів тесту, який учасники проходять у перший день школи.

10 культурно-мистецьких заходів
Екскурсії, майстеркласи та тренінги з народознавства, перегляд українських фільмів, відвідування театрів та музеїв сформує у Вас враження про сучасну Україну.

Виїзні мандрівки
Відвідання знакових для української історії та культури місць, які допоможуть краще пізнати Україну.

Чудова атмосфера
У літній школі Вас чекають професійні і привітні викладачі, львівська кава на перервах та нові друзі з усього світу.

Ваш конкретний результат
Після школи Ви отримаєте сертифікат про проходження курсу на визначеному рівні, а також матимете Ваш реалізований проект.

ХТО МОЖЕ ЗГОЛОСИТИСЯ?
Слухачами літньої школи «Крок до України» можуть бути носії різних мов, з різними базовими знаннями української мови, які на момент проведення школи досягли 18 років.

ЯК ЗГОЛОСИТИСЯ?

Щоб зголоситися, необхідно заповнити анкету
до 13 травня 2020 року:
Реєстрація / Registration