28

Літня школа «Крок до України» орієнтована на студентів, науковців, дослідників і всіх, хто зацікавлений у вивченні української мови і культури.

Ми пропонуємо двотижневу програму, яка передбачає інтенсивний курс української мови (50 год.) і культурно-освітню програму (екскурсії, тренінги з народознавства, перегляд українських фільмів, відвідування театрів та музеїв, виїзна мандрівка та інші цікаві заходи та квести).

Школа україністики «Крок до України» – чудова можливість зануритися у мовне середовище в мальовничому Львові – культурній столиці України, місті з багатою історією і традиціями міжнаціональної толерантності. Також ми проводимо виїзні школи у місцях компактного проживання українців та інших осіб, зацікавлених у вивченні української мови.

Слухачами літньої школи «Крок до України» можуть бути носії різних мов, з різними базовими знаннями української мови. Заняття проходять у трьох групах (рівень А, В і С), відповідно до результатів тесту визначення знань української мови (на початку курсу).

На заняттях з української мови викладачі використовують підручники з української мови як іноземної, які вони уклали у МІОК:

«КРОК-1» – підручник для початкового рівня вивчення української мови як іноземної (рівень А1 – А2);

«КРОК-2» – підручник для середнього рівня вивчення української мови як іноземної (рівень В1);

«Мандрівка Україною» – збірник лінгвокраїнознавчих текстів для читання із вправами (рівень В2);

«Автостопом по Україні» – аудіокнига із вправами (рівень С1).

Після завершення літньої школи учасники отримають сертифікати Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою.